geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €8,800

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 320
Struktura: Sedan
Viti: 2007
KM: 0 - 4 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E zez
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Shitet : mercedes benc 211 evo paktet sport Viti i prodhimit : 2006/08 Forca motorrike : 320 Karburanti : diesel Kambio : atomatike Cmimi : 8800 ero Pak i diskutushm kur makina te shifet nga afer per cdo gje e makines e garantuar. Opsjen panoram me marshe ne timon sendilje me memorje me ngrhoje. Goma te reja mechelin Xhama ta zi orgjinal dhe te parmin orgjinal me nuanx lejla dhe plus me certefikat per 3 vjet E lyer me qeramike per mbrojtje te makines nga jasht Stag1 te bere Cdo sherbim te bere vaj kamjos vaj motorii plus sherbime xhenerike te bere Numri celularit: 0685628277 Vendodhja : Tirane


Postuar nga Alketi / 11 Jul 22 13:30:02

Postuar nga

Alketi

Alketi

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce