geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €1,300

Marka: Opel
Modeli: Astra
Struktura: Veture e vogel
Viti: 2000
KM: 150,000 - 200,000
Kambio: Automatike
Karburanti: Nafte
Ngjyra: Kupe
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:


SUPER OKAZION! SHITET MAKINE ME TAKSA, SIGURACION DHE KOLADIM TE PAGUAR DERI NE DHJETOR 2022!!

OPEL ASTRA VITI 2000. AUTOMATIKE. NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE

ME SHUME INFORMACION NE NR +355692413532Postuar nga Ff / 02 Mar 22 15:30:02

Postuar nga

Ff

Ff

Antarsuar në January 2022
Shiko njoftimet

Kontakto