OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | ALL0

Industria: Shit-Blerje
Pozicioni: Agjent shitje ne terren
Arsimi: Gjimnaz
Mosha: 25
Oferta skadon: 10 Nov 2020
Qyteti: Tirane
Adresa: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,
kerkon:

👉Agjent shitje ne terren

▪️ Kandidatet preferohet te kene:

•Aftesi shume te mira komunikimi🗣

•Te kene aftesi vetmenaxhuese👤

•Te kene minimalisht arsim te mesem🎓

•Eksperienca e punes perben avantazh〽️

•Te kene patente + automjet personal 🚙

• Preferohet mosha mbi 23 vjec 👥

👉Ofrohet:

• Page e kenaqshme e standarteve Europiane📑

• Page baze + bonuse per tejkalim targeti💶

• Trajnime te vazhdueshme 📉 📈

Personat e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne adresen emailit:

📩[email protected]

📲 ose ne numrin e kontaktit

🔹Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen.
Cdo informacion i derguar do te trajtohet sipas ligjit "Per mbrojtjen e te dhenave personale".

📍Intervistat dhe trajnimet zhvillohen prane zyrave tona ne qytetin e Tiranes.
Afati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 16:21


Postuar nga iweb.al / 04 May 21 20:45:02