geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 398

€24,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 9 oresh

📢 Tekniku do të jetë përgjegjës për:• Servisimi dhe riparimi i defekteve teknike dhe elektrike në automjete të rënda dhe të tjera komerc...

€0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 oresh

Momus Business Center eshte ne kerkim te kandidateve per Account Manager

Momus nje kompani suksesi ne tregun e telemarketingut, shume stabel, me nje produktivitet shume te larte dhe experience te gjate ne treg,eshte ne kerk...

ALL30 /m
img
OFROJ
Para 13 oresh

Per te gjithe ju qe zoteroni gjuhen italiane!

Kerkohen operator/e me eksperience Outbound telefonia dhe luce/gas multibrand.Ofrohet:*Full time me rroge fikse 30.000 Lek + kontrata dhe bonuse te ke...

ALL30,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 14 oresh

Kerkohet KAMARIERE dhe BANAKIERE

Kerkohet KAMARIER/E dhe BANAKIER/E.Kriteret:1. Me eksperience te meparshme pune2. Te jete i/e komunikueshem/e3. Te jete i/e perpikte ne orar4. Gjuha e...

ALL40,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

DURRES - MOULD & PLASTIC SOLUTION OFRON VEND PUNE - Punetor / Puntore ne fabriken e prodhimit te gomes dhe plastikes

MOULD AND PLASTIC SOLUTION ofron vend pune: -PUNTOR PRODHIMI/MAGAZINE-PUNTORE PASTRIMI, MONTIMI DHE PAKETIMI I AKSESOREVE TE GOMES DHE PLASTIKESOfroh...

€600 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Kërkojme operator telefonik

Kërkojme operator telefonik në gjuhën Italiane,Greke dhe Spanjolle.Preferohen me eksperience të mëparshme.Part time/full time.Pagesa baze pa eksp...

€600 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Kërkohen operatore telefonik!

Kërkohen operator telefonik në gjuhën:italiane, angleze, greke dhe spanjolle.Eksperienca nuk eshte kriter!Punojm part time/full time!Pagese baze + ...

€50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

ALL30,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Kameriere/ Banakiere

Pizza Bar Classic kerkon Te punesoje Kamariere/ Banakiere me kohe te plote. Te gjithe te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne keto numra telef...

ALL40,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Mundesi Punesimi Sanitare, Pjatalarese

Mazarine Hotel 5* kerkon te punesoje:1.Sanitare2.Pjatalarese3.Staf sherbimiKushte te kenaqeshme pune, transport dhe jetesa e siguruar.Kontaktoni per m...

€-1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

MESUESE GJERMANISHTJE ONLINE

KERKOHET MESUESE GJERMANISHTEJE NGA SHTEPIA PER PARAPERGATITJE PROVIMESH NDERKOMBETARE.Nese te pelqen puna dinamike dhe ke deshiren per te provuar nje...

€40 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

TITAN XHEL E RRIT KARIN E JUAJ EDHE 3 - 5 CM

Xhel per rritjen e penisit fale substancave aktive biologjike: acidit hialuronik dhe sucinik, si dhe ekstrakteve naturale te luleminez dhe luleshtrydh...

ALL40,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Vende pune ne mobileri

Kerkojm puntor te te gjotha moshave dhe pa eksperienc...

ALL50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Kerkohet puntor fast-food/motorrist

kerkohet puntor fast-foodi/ motorrist per piceri- fast food me vet motorrin e kompanise, te jete korrekt dhe i sakte ne pune ,ofrohen kushte te mira p...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Aphrodite Aesthetics Clinic po rekruton dermatologe, estetiste, infermiere

Njoftim: Aphrodite Aesthetics Clinic njofton se eshte ne proces rekrutimi per estetiste, dermatologe, mjeke, infermiere. Te gjithe te interesuarit me ...

ALL50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Street Food 12 Al kerkon te punesoje

Street Food 12 Al kerkon te punesoje 1-Kasiere me eksperience 2-Specialist/e per Fast Food3-Kamarier/e4-Ndihmes/e per Fast Food 5-Sanit...

€10,000 /m
img
OFROJ
Para 4 ditesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€550 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 4 ditesh

IT Help Desk

Royal York Property Management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio.We are looking for individuals...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 4 ditesh

Muka service kerkon xhenerik ose elektroauto

kerkohet xhenerik ose elektroaut...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 4 ditesh

Kerkohet Asistente Dentare

Kerkohet Asistente Dentare prane Klinikes Dental Clinic AS ne zonen e Bllokut (prane Pallateve Agimi, Kafe Roma). Pranohen edhe praktikante. Kontanton...