SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €213,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 113m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 4
Qyteti: Tirane
Adresa: Kavaja Street
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG162196 - Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te reja te kompleksit, me orientim te mrekullueshem nga lindja. Strukturohet ne menyre perfekte, koridori hyres, livingu teper i bollshem, me kendin e gatimit me te distancuar, si dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapsira teper komode, njera prej te cilave me ballkon dhe tualet, si dhe tualeti dites. Ne cmim perfshihet dhe garazhdi me dy poste parkimi. Apartamenti ka nje investim te konsiderueshem, duke perfshire vetratat tripelx me gaz, sitem kondicionimi chiller dhe multisplit, parket teper cilesor, hidrosanitaret spanjolle sospezo, elektroshtepiaket totalisht te reja, mobilimi teper cilesor dhe element te tjere qe i japin vlere ketij apartamenti. Mbi te gjitha nje vlere te madhe ka kompleksi i mrekullueshem, i cilesuar si me moderni dhe cilesori aktualisht ne Tirane, persa i perket infrastruktures, cilesise se ndertimit, sherbimeve, ambjenteve clodhese etj. Gjithcka qe shikoni do jete pjese e marreveshjes perfundimtare per kete apartament. Mos nguroni te na telefononi per ta vizituar nga afer, na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 08:15:02