geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €500

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 128m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 7
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFJT351164 - Rruga Petro Nini Luarasi, pran shkolls se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per Familjar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi te nje Pallati te Ri i pajisur me Ashensor, Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organzuar ne nje Sallon te bollshem me shume drite me orientim nga Lindja, Kuzhina e Gatimit e pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket, nj dhome gjumi Matrimoniale e arreduar shume bukur dhe me hapsire, dhome gjumi per femije e pajisur me 2 krevat tek, 2 tualete, dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket, Kondicioner ne cdo ambjent, Dritare Dopio Xham, etj. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Shkolla, Institucione Shteterore, Farmaci, Linje Urbani, etj. Pallati ofron mundesi parkimi me pagese extra. Apartamenti ofron komoditet maksimal per Familje dhe klient te huaj, per me teper informacion kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel 0674032997


Postuar nga Realdeal.al / 12 Aug 22 03:30:02