SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €75,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 97m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Pasho Hysa
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFDN471949 - Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 2+1, me siperfaqe 97 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, me nje ndarje t qarte te zones se dites me ate te nates. Ambienti i dites ka dy hapesira te veanta, ku kendi i ngrenies pozicionohet disi me i veuar. Dhoma e matrimoniale ka tualet te dedikuar, cka sjell permiresim t ndjeshem te funksionalitetit dhe perditshmerise ne apartament.. Ndertimi i vitit 2020 i projektuar per ti bere balle termeteve deri n 10 balle me rripa antisizmike te lidhur me strukturen, efikasitetin termik ne ndertim, termoizolim ne muret e jashtem me lesh guri, dritare me alumin termik, ventilimin e pavarur, parkim siperfaqsor ose nentokesor. Rendesi te madhe i eshte dhene gjelberimit, park per te rriturit dhe kend lojrash per femijet, mbajtese bicikletash, sherbime si bare, restorante, farmaci etj. duke ju ofruar nje mjedis te qete dhe komode. Per me shume informacione ose nj vizite n prone na kontaktoni n +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 04 Feb 21 14:45:01