SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €145,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Siperfaqe: 118 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE KRISTAL CENTER...!! Shitet apartament 2+1 i mobiluar me nje siperfaqe 118 m2 ne katin e 4.. !! ME HIPOTEK...!! Apartamenti ndhodhet ngjitur me kristalin ne nje nga zonat me te kerkuara te TIRANES me nje planmetri dhe orjentim shume te mire. Nje nder te paktet apartamente ne shitje ne kete zone..!! APARTAMENTI KA NJE INVESTIM EKSTRA PREJ 40000 EURO DHE SHITET PER NJE SUPER CMIM 145000 EURO..!! NXITONI TA BENI TUAJIN KETE SUPER APARTAMENT...!! www.pronareger.com Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335 Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.


Postuar nga Agjensi imobiliare Reger / 16 Feb 21 07:30:01