SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €50,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 59m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Emin Harizaj
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAK081354 - Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne nje korridor, hapesira e ndenjes me ambientin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne nje ballkon te bollshem, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e mire dhe ka shume facilitete prane si kopshte, shkolla, lulishte, markete, banka, stacione urbane etj duke e bere jetesen mjaft komode. Apartamenti eshte ne proces legalizimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !


Postuar nga Realdeal.al / 13 Jan 21 20:00:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto