OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | €50

Industria: Elektronike
Pozicioni: Iphona
Arsimi: Profesionale
Mosha: 16-26
Oferta skadon: 17 Dec 2030
Qyteti: Tirane
Adresa: Don bosko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Mund ti hapim iphona te bllokuar nga 6 deri 12 

Porblememet qe shkaktojne jan qe nuk duhet ti besh software update dhe jo reset 

Punoj online ne shtepi

Me cmim te arsyshem

Nr tel:+355694753612


Postuar nga Geri lokja / 13 Oct 21 20:30:02

Postuar nga

Geri lokja

Geri lokja

Antarsuar në April 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Keywords