OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | €1,500

Industria: Telekomunikacionit
Pozicioni: Operator
Arsimi: E pa percaktuar
Mosha: E pa percaktuar
Oferta skadon: 16 Apr 2021
Qyteti: Tirane
Adresa: Rr. Reshit Collaku
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët
🇪🇸 Spanjisht
🇩🇪Gjermanisht
🇬🇷Greqisht
Anglisht

✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg

✅ Ambjentet komode dhe motivuese

📝Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre 👩*💻

Vetem 10 vende te lira❗❗❗❗❗
📲0677000900

📌 Rr. Reshit Collaku,mbrapa La Voglia
https://maps.app.goo.gl/zSTqFaUDSMm6MtqH6


Postuar nga Rekrutime.al / 22 Jul 21 06:30:02