geniuService shpk, VOIP.
OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | €500

Industria: Telekomunikacionit
Pozicioni: operator BROKER
Arsimi: E pa percaktuar
Mosha: 20-30
Oferta skadon: 19 Oct 2021
Qyteti: Tirane
Adresa: Pazari i ri, prane gjimnazit Ismail Qemali
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

1. Njohje e gjuhës së huaj anglisht mbi mesatare.
2. Eksperiencë e mëparshme në këtë fushë.
3. Aftësi të mira komunikuese në grup.
4. Ambicie dhe përkushtim gjatë orarit të punës për të fituar sa më shumë të ardhura.

Ofrojmë:

1. Paga bazë mbi mesataren e tregut.
2. Bonuse motivuese ditore, javore, mujore.
3. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi.
4. Ambient komod dhe kushte shumë të mira pune.
5. Staf mikëpritës dhe i gatshëm për të bashkëpunuar.

Disponibiliteti:

Full time, nga e hëna në të premte
Orari: 10:00Am-19:00Pm me orare pushimi ndërmjet.
Fundjava pushim

Ju mirëpresim!

Na gjeni në adresën e mëposhtme:


📍Pazari i Ri, pranë gjimnazit Ismail Qemali

📲 0696947786

bluecallmarketing@gmail.com


Postuar nga / 24 Feb 22 14:30:01