geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | ALL2,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 50m2
Gjendja: E mobiluar
Info: Ndërtesë e re
Qyteti: Kavajë

Pershkrimi:

☞Apartamente me qera ne plazhin e Spilles ne vije te pare te plazhit, shume afer detit, direkt mbas pishave.
☞Dhoma komode dhe shume te pasterta.
☞Perfekte per te kaluar pushimet me familjen tuaj.
✅E mobiluar dhe e paisur me te gjitha enet e kuzhines.
✅Free Wi-Fi
✅Free Parking
📲 Na kontaktoni per rezervime. Faleminderit.
+355674897729
+355692496037


Postuar nga Joni Apartaments / 12 May 22 19:30:06