geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €800

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 150m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Sotir Caci
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFSP421507 - Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni kaosit urban, ky eshte vendi ideal per te jetuar. I vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, natyra magjepsese dhe pamja panoramike e qytetit te Tiranes, ndjesia dhe emocionet qe te percjell ky kolazh elementesh jane unike. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. I dizenjuar me shume kujdes nga arkitekt gjerman, apartamenti te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vetratat e medha te xhamit te japin ndjesine e vazhdimesise se natyres ne interier dhe te bejne te ndihesh sikur je njekohesisht edhe brenda edhe jashte shtepise. Cilesia e materialeve eshte perzgjedhur me kujdes nga firmat me prestigjoze italiane dhe gjermane, duke krijuar nje atmosfere te vecante ne interierin e viles. Qe ne momentin qe futesh brenda , te shoqeron ne cdo ambient ndjesia e ngrohtesise dhe relaksit. Qellimi kryesor i shtepise nuk eshte te jetohet, por te perjetohet. Dhe ky apartament e realizon me se miri kete qellim. Duhet ta provosh vete qe ta besosh. Ne qofte se nuk doni te humbisni rastin na kontaktoni menjehere dhe bejeni tuajen kete apartament unik!


Postuar nga Realdeal.al / 01 Aug 22 12:30:03

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto