geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €88,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Siperfaqe: 110 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

SUPER OKAZION NE ALI DEM .. AP 2+1..!! (Vetem per 1 jave) Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 110 m2 ne katin e 7..!! NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet ne Ali Dem pran fushave ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore nje nga komplekset me te bukur dhe me cilosor te zones..!! (per mometin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim) SHITET PER NJE SUPER CMIM OKAZION 800 EURO m2 NGA 1000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS + GARAZH DETYRIM NE KATIN -1 ME VLERE 12000 EURO ..!! LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin kompleksin..!! Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe...!! www.pronareger.com Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335 Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta. REAL ESTATE REGER.


Postuar nga Agjensi imobiliare Reger / 24 Oct 21 08:30:02