geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €160,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 4
Tualete: 2
Siperfaqe: 150m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 7
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Kavaja Street
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAK08741 - Pas UET ne rrugen Sali Butka shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor te madh i cili ndan ambjentet, ne dhomen e ndenjes me hapsire te bollshme e cila ka dalje ne njerin ballkon, nje ambjent i madh gatimi ngrenie ndenje totalisht e ndare, tre dhoma gjumi, njera me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale ka edhe tualet te perfshire, nje tualet tjeter me dritare. Po ashtu prona disponon edhe nje depo dy kate me siper. Apartamenti ka termoizolim, vetrata dopio xham, dhomat dhe ndenja jane te shtruara me parket druri, ka te shtuar instalimet per sistem qendror ngrohje-ftohje. Shitet e mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte pothuajse nga te gjitha anet e horizontit duke e bere te jete nje shtepi plot drite natyrale. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat pasi ndertimet jane te strukturuara duke ofruar mjaft ambjente te perbashketa shplodhje dhe parkimi. Po ashtu ka facilitete te shumta afer si kopshte, shkolla, universitete, markete etj.


Postuar nga Realdeal.al / 28 Jul 22 21:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce