geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €352,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 162m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 11
Kate Gjithsej: 13
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Elbasanit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFA01704 - Apartament 3+1 per shitje te nje nga objektet me te reja ne Tirane te Park Gate".Ky sht nj objekt me stil shum t veant arkitekturor dhe strukturor, pran hyrjes s Parkut t Tirans n Rrugn e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, prball Fakultetit t Histori-Filologjis dhe Fakultetit Ekonomik, n Rrugn e Elbasanit dhe fare pran Parkut t Liqenit Artificial, e bjn kt objekt dhe m t lakmuar nga klientt, si pr banim ashtu dhe pr biznes. Objekti prbhet nga nj ndrthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet n lartsin e 13 kateve dhe nga ana perndimore dhe veriore ngrihet n lartsin e 7 kateve. Godina do t ket tarraca t gjelbruara duke ju prshtatur trendit m t fundit t ndrtesave me tarraca ekologjike, si edhe do t ket nj fasad tepr t personalizuar 2-ngjyrshe. Park Gate prfshin 2 kate shrbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nntoksor. Apartamenti ka nje 3+1 me siperfaqe 162 m2 ne katin e 11 me orientim jug, me nje pamje fantastike te gjelberimit te Parkut kombetar te Tiranes, i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhine me dritare, 3 dhoma gjumi, 2 tualete nje me dritare. Ne cmim perfshihet edhe nje vend Parkimi ne katin -1. Na kontaktoni per te pare nga afer .


Postuar nga Realdeal.al / 11 May 21 10:30:01