geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €93,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 194m2
Gjendja: Pjesrisht e mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Don Bosko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA13727 - Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 garazhdi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2006, pa ashensor. Apartamenti organizohet ne nje ambjent ndenje, 2 dhoma, 1 dhome e vogel ne tarrace, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, eshte i pajisur me panele diellore, vetrata dopixham, grila dhe me sistem kondicionimi. orientimi i Apartamentit eshte Jug cka ofron ndricim te mire natyral. ne cmim perfshihet edhe garazhdi.


Postuar nga Realdeal.al / 30 Jan 22 09:30:02