geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €50,000

Qyteti: Kuçovë

Pershkrimi:

I ndare ne dy ambjente, ku ne njeren prej te cilave ndodhet dhe nje tualet. Aktiviteti i mëparshëm per mbi 25 vite ishte Bar-akullore me ambjent jashte te perfshire. Mund te përshtatet per cfaredolloj biznesi pasi pozicioni ne qender te bizneseve rrethuese e vendos ne pah. Por mund te shitet edhe si vazhdim i të njëjtit biznes me te gjitha pajisjet brenda. Cmimi i negociueshem


Postuar nga Mehmet / 16 Apr 22 21:30:02

Postuar nga

Mehmet

Mehmet

Antarsuar në April 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce