geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €400,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 187m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 7
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Barrikadave
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451768 - Ne Qender te Tiranes, shitet super apartament i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 super sallon te bollshem bashke me ambientin e gatimit me vehte, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i super investuar me nje parket shume cilesore dhe nje mobilim luksoz. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zona me e mire e Tiranes pasi ofron shume sherbime per jetesen me komode te mundshme sic jane linja urbani, institucionet te rendesishme, shkolla, kopeshte, supermarkete, bar kafe dhe restorante. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 29 Jun 22 20:30:02