geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €96,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 124m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Liqeni That
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFIM091765 - Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 124 m2 tek liqeni i thate. Ky apartament ka cmim te rralle per zonen e liqenit te thate ne te cilen cmimi i zones varjon nga 950 euro per m2 deri ne 1100 euro per m2. Ky apartament shitet me 200 euro me pak se cmimi i zones pra me 774 euro per m2. Stuktura e tij perfekte me dhomat ne forme kubike me 2 tualete me dritate nje sallon te madh, 2 ballkone te bollshme dhe nje depo me hapesira te medha plus dhe orientimin perfekt nga dielli( lindje, jug dhe perendim)e bejne kete apartament te shume kerkuar jo vetem nga cmimi por dhe nga cilesit e tij. Nxitoni ta vizitoni nga afer kete prone pasi eshte oportunitet i rralle ne tregun tone. Apatmenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati shume cilesor. Disponon dokumentacion te rregullt dhe te plote hipotekor.


Postuar nga Realdeal.al / 01 Nov 21 06:30:01