geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €47,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 62m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Pasho Hysa
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFDN471948 - Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 1+1, me siperfaqe 62 m2, i orientuar n Lindje. Sapo hyn ne apartament perballesh me ambjentin e gatimit dhe ngrenies dhe kendin e ndenjes . Perballe ambjentit te ndenjes gjen daljen per n llozhen e orjentuar nga Lindja. Ne te majte te hyjes kryesore gjendet tualeti dhe dhoma e fjetjes me dritare t orjentuar nga Lindja. Ndrtimi i vitit 2020 i projektuar per ti bere balle termeteve deri n 10 balle me rripa antisizmike te lidhur me strukturn, efikasitetin termik ne ndertim, termoizolim ne muret e jashtem me lesh guri, dritare me alumin termik, ventilimin e pavarur, parkim siperfaqsor ose nentokesor. Rendesi te madhe i eshte dhene gjelberimit, park per te rriturit dhe kend lojrash per femijet, mbajtese bicikletash, sherbime si bare, restorante, farmaci etj. duke ju ofruar nje mjedis te qete dhe komode. Per me shume informacione ose nj vizite n prone na kontaktoni n +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 11 Oct 21 12:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto