SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €72,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 100m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Mihal Grameno
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAD231048 - Shitet apartament 2+1 prane tregut elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh me ashensor dhe te mire-administruar, me siperfaqe 100 m2 dhe orientim Lindje-Jug-Perendim. Apartamenti eshte i organizuar ne: sallon ndenie bashke me kuzhine dhe me dalje ne ballkon me pamje nga perendimi, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave eshte me dalje ne ballkon, koridori i cili ka akses nga cdo ambient i shtepise, ballkon i madh me pamje Lindje-Jug-Perendim, dhe 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e qete dhe po zhvillohet me ritme te shpejta, gjithashtu apartamenti ofron dhe mundesi parkimi rreth tij. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.


Postuar nga Realdeal.al / 14 Oct 21 03:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto