SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €95,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 94m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Ferit Xhajko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAK081552 - Prane restorant Durresit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me 2 ashensor ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti organizohet ne nje korridor te vogel qe te con ne hapesiren e ndenjes dhe gatimit me dalje ne nje ballkon te madh te bollshem. Ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti orientohet jug dhe perendim duke e bere te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites. Shitet i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire per banim me shume facilitete prane dhe linja urbane. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 27 May 21 03:30:02