SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €15,500

Marka: BMW
Modeli: 730
Struktura: Sedan
Viti: 2012
KM: 160 000 - 169 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzin
Ngjyra: E bardh
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Sapo ardhur me date 06.10.2020 . Gjendje perfekt . Bmw . Seria7 . 730 li . Motorr i thjeshte . Pa tax luksi . 100 % me gaz . Lungo . Timon M sport . Amortizator elektrik me perzgjedhje ( comfort , sport , sport + , normal ) tapiceri akull e paster ngjyre kafe . Perde elektrike origjinale ne tapiceri fundore dhe tek dyert . Baxha xhami . Sensore parkimi + Kamera parkimi . Radio cd mp3 ,bagazhier , aux , bluetooth , usb . Dopio inokse nga jashte . Drita xenon bi-xenon dynamic . Disqe origjinale te fabrikes 18 me goma mischelin ( rsc ) 100% te reja . Etj .Ferrota , tamburo , te gjitha gominat , vaj filtra , Servis total . Super gjendje . Cmimi 15.500 Bmw . 730 . 730 Li . 730Li . Seria7 . Seria 7 760. 760li . 750i . 760 . 750li . 750 li


Postuar nga Bmw / 13 Oct 21 19:30:01

Postuar nga

Bmw

Bmw

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce