geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €82,600

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 95m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 4
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Dogana
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe perj 95 m2 ne katin e 4..!! NE NDERTIM...!!
Apartementi ndodhen te Dogana, prane Bolv Oil, pa vajtur te kthesa e Kamzes, ne nje kompleks me punime shume cilesore me planimeri dhe orjentim shume te mire, me te gjitha facilitetet per nje jetese sa me te mire dhe te qete…!! Per momentin pa hipoteke pasi eshte ne ndertim.
SHITEN PER NJE CMIM OKAZION 870 NGA 1100 EURO M2 QE ESHTE AKTUALISHT NE ATE KOMPLEKS....!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Nxitoni ta beni tuajen kete apartament..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen...!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER


Postuar nga Reger / 08 Feb 23 20:30:01

Postuar nga

Reger

Reger

Antarsuar në February 2023
Shiko njoftimet

Kontakto