geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €163,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 90.6m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 1
Kate Gjithsej: 9
Info: Ballkon / Terracë Ashensor Ndërtesë e re
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Jordan Misja
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Disponojme, Apartament i pershtatshem per biznes, kati 1 me pamje nga rruga kryesore dhe fasade xhami. Rruga Jordan Misja

Informacion mbi pronën:
• Siperfaqe Bruto 90.6 m2
• Siperfaqe Neto 76 m2
• Kati i 1 banim me pamje nga rruga kryesore

Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me ashensor
• Kubaturë e rregullt.
• Vetrata termike dopio xham
• Parket,pllake sipas zgjedhjes se klientit
• Sistem chiller/multisplit
• Sistem multi strade
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar
= Ofrohet dhe parkim me cmim ekstra !!!
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni:

+355 68 210 8923
+355 67 718 9742


Postuar nga / 26 Nov 23 23:30:01

Postuar nga

Antarsuar në January 1970
Shiko njoftimet

Kontakto