OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | €10

Industria: Shit-Blerje
Pozicioni: Manager
Arsimi: Bachelor
Mosha: E pa percaktuar
Oferta skadon: 01 Jan 2030
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Kompania " Astrit Industry LTD" me perfaqesuesin e saj ne Kine Aimir Sejdinaj ofron sherbimet :
Perkthime
Shqip- Anglisht Kinezisht ;
Gjetje fabrikash dhe gjetje produkti;
Ofron transport te brendshem ne Kine , grupazhe dhe Kontenier ;
Magazinim , zhdoganim;
Ofrojme nje sherbim cilesor dhe te personalizur per te rritur biznesin tuaj .
Kontaktoni ne nr. cel dhe Whatsapp : 008613916453481.
Email: [email protected]                    nr shqiptar:0693463778


Postuar nga / 10 May 21 16:45:02

Postuar nga

Antarsuar në January 1970
Shiko njoftimet

Kontakto