geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €0

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 76m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 1
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Shitet apartament okazion ne nje nder zonat me te mira dhe me te kerkuara , te 21 Dhjetori shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues ne katin e pare qe eshte e pershtatshme dhe per biznes, aktualisht eshte dhene  me qera 300€. Kontakti ne kete nr tel 0684141411.


Postuar nga Mustafa / 08 Dec 21 16:30:03

Postuar nga

Mustafa

Mustafa

Antarsuar në December 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce