SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €135,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 111m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Siri Kodra
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFIM092081 - Shitet Apartament 2+1 fantastik prane Qendres se Tiranes ne rrugen "Siri Kodra". Apartamenti ka strukture perfekte. Ambienti me siperfaqe 111 m2 ndahet ne: nje sallon te madh ndenje me vetrate xhami plus ambient gatimi me orientim nga Jugu; 2 dhoma gjumi njera me orientim nga Lindja tjetra nga Jugu; 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone nje me orientim nga Lindja dhe nje nga Jugu. Strukture dhe planimetri perfekte. Shtepia shitet e mobiluar.Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 26 Feb 21 17:00:01