geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €52,500

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 66m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEK382625 - Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66M2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh , kend kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualete dhe 1 ballkon . Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne faze ndertimi, aktualisht po punohet me pjesen e rifiniturave perfundimtare. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Hapsira qe e karakterizon kete zone , me bulevardin e gjelber dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !


Postuar nga Realdeal.al / 05 Aug 22 20:30:02