SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €320,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 5
Tualete: 3
Siperfaqe: 280m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Haxhi Kika
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL452559 - Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, shitet penthouse fantastik. Penthouse ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh dhe organizohet ne nje sallon te madh fantastik, ambientin e gatimit e ka me vehte, ka 4 dhoma gjumi, 1 depo, nje garderobe, 2 ballkone, nje super verande fantastike dhe 3 tualete. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte dhe ka nje investim me parket ne cdo dhome gjumi, sistem qendrore ngrohje me kaldaje, dhe ftohje me kondicionere. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Perendimi dhe nga Veri-Lindja cka mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak se ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode gjithashtu ka akses ne linjat kryesore te autobusa dhe ne rruget kryesore te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone fantastike kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 17 Apr 21 17:15:01