geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €113,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Siperfaqe: 103 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Vlor

Pershkrimi:

Ne Lungomare, ne nje nga pallatet me cilesore, ne vijen e pare te ndertimit, shitet apartament 2+1 i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje dhe gatimi, nje tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i pa banuar me heret dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per informacione te metejshme, kontaktoni ne 0692258711, na shkruani ne ajafirstchoice@gmail.com ose na izitoni e zyren tone perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane.


Postuar nga A'JA Consulting / 03 Sep 21 12:30:01

Postuar nga

A'JA Consulting

A'JA Consulting

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce