SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €85,600

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Siperfaqe: 107 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

OKAZION TE OXHAKU ..AP 2+1 ..!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 107 m2 ne katin e 6 ..!! ME HIPOTEK ..!! Apartamenti ndodhet te Oxhaku pran karburant Eldes ne nje kompleks me punime cilesore ..!! Apartamenti ka nje orjentim shume te mire JUG - PERENDIM me pamje shume te mire nga tirana me 2 tualete dhoma e gjumit me garderop..!! Punimet ne apartament jan lene per tu bere sipas preferences se klientit (pllakat dhe hidrosanitaret) SHITET PER NJE CMIM OKAZION 800 euro m2 NGA 850 euro QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!! VETEM PER KLIENTAT QE NJOFIN KOMPLEKSIN..!! www.pronareger.com Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335 Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta. REAL ESTATE REGER.


Postuar nga Agjensi imobiliare Reger / 25 Feb 21 12:45:01