geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €450

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 50m2
Gjendja: E mobiluar
Kate Gjithsej: 5
Info: Rinovuar
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Viktor Eftemiu
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Jepet me qera 1+1 I rinovuar dhe mobiliuar .

Kati I 5 me ashensor .


Postuar nga Denise / 19 Nov 22 19:30:02

Postuar nga

Denise

Denise

Antarsuar në November 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce