geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €130,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 126m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Frederik Shiroka
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG162518 - Tek 21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe organizohet ne nje sallon me dalje ne ballkonme pamje nga Dajti, ambientin e gatimit te organizuar shume bukur me vete, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, dhe dy tualete. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullte dhe hapsira te bollshme, ka nje ndarje dhe organizim me koridor te ambienteve te dites me ato te nates, ka orientimin perfekt Jug-Lindje cka mundeson nje ndricim fantastik gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te tiranes pasi ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, shkollat, parqet, supermarkete, bar kafe dhe pervecse akses ne zonat kryesore te Tiranes gjithashtu ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 21 Feb 22 07:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto