geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €45,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 54m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Ali Demi
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFXK482120 - Ne Ali Dem buze rruges kryesore shitet apartamnet 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues i mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe 54m2 i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dhoma e gjumit dhe tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder lagjet me te qeta te Tiranes , me shume akses ne rruget kryesore si dhe linjen e autobusit. Ne afersi ka kopshte, cerdhe, shkolla, banka, supermarkete etj. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone kontakto Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997.


Postuar nga Realdeal.al / 25 Jun 21 07:30:02