geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €1,200

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 1
Siperfaqe: 130m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Janos Hunyadi
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA13101 - Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2, dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te madh ndenje, te mobiluar shume kendshem dhe ne menyre cilesore se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 te pajisura me krevate dopio, ndersa njera eshte perdorur si dhome femije,, 1 tualet, dhe 3 ballkone, nga te cilet 1 eshte shume i gjere dhe ofron nje pamje shume te bukur. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6 katesh me ashensor, eshte i ndricuar shume mire.


Postuar nga Realdeal.al / 14 Sep 21 05:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto