geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €79,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 99m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Jusuf Vrioni
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFSK05435 - Tek Vasil Shanto, ne Rrugen Jusuf Vrioni, shitet apartament 2+1, ne katin e 5 banimi, ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale me tualet me dritare, dhome femijesh me dalje ne ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe ka pamje nga qyteti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundeshme, stacion urbani, kopeshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 5 minuta nga liqeni dhe qendra e qytetit. Pervec te tjerash eshte nje mundesi shume e mire Investim. Pallati nuk ka ashensor, por banoret kane rene dakort qe ta vendosin. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Postuar nga Realdeal.al / 03 Oct 21 07:30:03

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto