geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €42,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 74m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Dalip Topi
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFS192318 - Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per banoret .Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete ku te gjitha ndertimet jane shtepi apo vila private. Apartamenti ka organizi si me poshte; koridori,dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon,tualet me dritare,ambient gatimi dhe ndenjie bashke dhe vazhdon edhe nje dhome gjumi tjeter. Zona ka te gjitha fasilitetet per jetese komode,shkolle shume afer, kopesht,supermarket,linje urbane. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Veri-Jug-Lindje. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 09 Dec 21 20:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto