geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €87,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 111m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Teodor Keko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEK382297 - Okazion Kleringu per vetem 700 euro m/2. Tek unaza e re, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1, si dhe nje Garazhd si pjese e cmimit. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e ndenjes se bashku me ate te gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, 1 ballkone si dhe Garazhdi qe eshte kusht per blerjen e apartamenteve ne te gjithe kompleksin. I gjithe ndertimi karakterizohet nga punime nder me cilesoret, duke filluar nga fasada e veshur me tulle termike, vetratat, hidrosanitaret tejet cilesore, si dhe ambjenti i kompleksit nje nder me te organizuarit dhe modernit, ne gjithe ndertimet e fundit ne Tirane. Mos humbni mundesine per ta pare nga afer dhe te beni tuajin kete apartament. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!


Postuar nga Realdeal.al / 16 Aug 22 07:30:03