geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €67,900

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 87m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 7
Kate Gjithsej: 12
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFOB101898 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion 780 EURO/M2!!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks residencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime& facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me kend kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe 1 tualet kryesore. Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja me ndricim max natyral. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi (faze karabinaje) dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Kompleksi pritet te perfundoj ne dhjetor te 2020. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997.


Postuar nga Realdeal.al / 21 Aug 22 09:30:02