geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €105,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 125m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 7
Kate Gjithsej: 13
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Tish Dahia
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFES522534 - Shitet apartament 2+1+2 tek "Komuna e Parisit". Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje e re qe nga tualeti, parket(laminat) deri tek mobilimi. Struktura e apartamentit ndahet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon i madh ndenje dhe ambjent gatimi, 2 tualet dhe 1 ballkon i madh me pamje. Orientimi i apartamentit eshte jug lindje cka e ben ate te rrahur nga dielli e drita natyrale pergjate gjithe dites. Pallati ne te cilen ndodhet disponon ashensor me cip. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira te qytetit pasi facilitetet qe ofron jane te shumta si psh: shkolla, universitete, administrata, qendra shendetesore, markete, bare etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone.


Postuar nga Realdeal.al / 13 Aug 22 13:30:03