geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €75,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 73m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Dibrs
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEK381864 - Perballe Spitalit Nene Tereza Shitet Apartament 2+1 shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te pajisur me ashensor dhe ka akses shume te lehte me rrugen e Dibres. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund te shitet i mobiluar me vleren 85000 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 22 Aug 21 01:30:01