SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €75,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 107m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 7
Kate Gjithsej: 7
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFDN471795 - Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te rregullte hipotekor ,i pa mobiluar. Apartamenti ka nje siparfaqe prej 107 m2 neto, me planimetri te rregullt te organizuar ne: korridor i cili ben te mundur shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje, kend gatimi te vecuar me dalje ne ballkon i cili eshte i mbyllur, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme njera prej te cilave ka ballkon te orientuar ne anen Jugore si edhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet ju ofron qetesi te jashtezakonshme qe te shkeput nga jeta e zhurmshme e Tiranes. Gjithashtu eshte nje nder zonat me te kerkuara per shkak se eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka orientim Jug cka e ben te ndricuar nga drita natyrale gjate gjithe dites. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 08:00:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto