SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €250,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 133m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 4
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Kodra e Diellit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFXK482441 - Ne Rezidencen Kodra E Diellit 1, shitet super duplex. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder komplekset me punimet me cilesore ne Tirane. Kati i pare ,i cili eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me sistem kondicionimi dhe me dalje ne ballkon, 1 kuzhine dhe 1 tualet i bollshem. Kati i dyte ,i cili eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi matrimoniale dhe 1 tualet. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. I gjithe ambjenti eshte i arreduar ne menyre tejet cilesore, ne nje stil qe krijon komoditet. Rezidenca Kodra e Diellit ofron siguri, mirembajtje dhe administrim 24 ore. Ambienti disponon te gjithe dokumentacionin e plote hipotekor. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone, nxitoni te na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997.


Postuar nga Realdeal.al / 04 May 21 13:00:02