SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €320,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 109m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Bajram Curri Boulevard
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFA01878 - Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC shitet apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti shtrihet ne nje siperfaqe prej 109m dhe organizohet ne nje koridor qe te con ne nje hapsire te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie bashkangjitur. Kalohet ne nje koridor tjeter ne hapsiren e nates ku ndodhet nje dhome e madhe matrimoniale me ballkon, nje dhome gjumi e dyte dhe nje tualet. Apartamenti ka pamje te lire. Orientohet lindje. Ka prane cdo facilitet per nje jetese komode.


Postuar nga Realdeal.al / 19 Feb 21 08:15:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce