JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €320

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 57m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Qemal Stafa
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFA011413 - Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i Ri eshte i saporinovuar dhe rigjalleruar ne vitin e fundit. Shume prej elementeve te tij tradicionale jane ruajtur ndersa sheshi eshte plotsisht i rifreskuar e tashme ka nje pamje te re e moderne. Me e veanta e Pazarit eshte se kjo lagje e qytetit te vjeter eshte nje pike funksionale edhe argetuese si per vendasit ashtu edhe per turistet. N fakt, eshte nje nga ato vendet e rralle te cilet me te vertete pasqyrojne karakterin e qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje prej ndertesave me te mira te zones me ashensor. Siperfaqja e apartamenti eshte 57m2 dhe organizohet ne: salloni i ndenjes i mobiluar kendshem, kuzhina qe eshte e pajisur me te gjitha elektoshtepiaket e nevojshme, dhoma e gjumit me hapisre te bollshme ballkoni qe te ofron pamje fantastike nga mali i Dajtit dhe Tualeti. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner. Orientimi i apartamentit eshte totalisht Lindje cka do te thote qe ka ndrcimi natyral gjithe diten. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje te cilat preferojne standart jetese. Kontakto tani ne nr : +355 67 403 2997.


Postuar nga Realdeal.al / 13 Oct 21 16:30:02