geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | ALL0

Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

MICROSOFT SURFACE PRO 7 + TASTJERE (SI I RI) R R R CPU i5-1035G4 1.1GHZ TURBO 3.7 GHZ R MEM 8GB DDR4 R SSD 120GB FLASH UPGRADE 1TB SD CARD R GPU IRIS PLUS GRAPHIC R SCR 12.3 INCH 3K 2736 x 1824 R USB-3.0 - TYPE-C R BATERIA 8 ORE R R Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! R R Transport FALAS n gjith Shqiprin! R R MUNDSI PAGESE ME KSTE R Pr t gjith klientt e karts PRIMA t BKT jepet mundsia e pagess deri n 3 kste, 0% Interes, vetm me kart ID. Miratim pr 30 min! UNION BANK, Statement bankar i 6 muajve t fundit, vrtetim page, me 8% interes R R Na kontaktoni n adresat dhe numrat e mposhtm. R R&R Computer Services Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajs, Tirane. R +355 69 43 39723 R [email protected] R https://www.crs.al


Postuar nga iweb.al / 22 Jul 21 05:30:02

Postuar nga

iweb.al

iweb.al

Antarsuar në October 2020
Shiko njoftimet

Kontakto