SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | ALL0

Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

CPU i7 i7-7500U 2.7 GHZ TURBO 3.5 GHZ R RAM 16 GB DDR4 R HDD 128 SSD NVME R HDD 1 TB R GPU INTEL UHD 620 R GPU MX230 2GB DEDIKUAR UP 8GB R WEBCAMERA-USB 3.0 -KEYBOARD -TYPE-C ETJ R SCR 17.3 INCH FULL HD 1920-1080 R BATERIA 5-6 ORE BATERIA R R Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! R R Transport FALAS n gjith Shqiprin! R R MUNDSI PAGESE ME KSTE R Interes, vetm me kart ID. Miratim pr 30 min! UNION BANK R R Na kontaktoni n adresat dhe numrat e mposhtm. R R&R Computer Services Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajs, Tirane. R +355 69 43 39723 R [email protected] R https://www.crs.al


Postuar nga iweb.al / 30 Jul 21 11:30:04